Proje Açıklaması

Daha çekici şekilde önde

Yüksek kaliteli ve yenilikçi tasarım her ayrıntıda görülebilir. Yatay gösterge paneli mimarisi iç mekânın boyutunu vurgularken, 3 boyutlu dekor unsurları ise sürücüyü kucaklar. Jet tasarımlı hava menfezleri daha da şık trendler oluşturur. Hava menfezlerindeki hava akışları, konsantre hava akışından eşit hava dağıtımına kadar değişebilir ve bu arada akış şiddeti de değişebilir. İsteğe bağlı alınabilen siyah panelli görünüme sahip delüks otomatik klima, yüzer gibi görünen kokpiti orta konsola bağlar. Fine deri spor koltuklar istek üzerine alınabilir ve iç mekânın yüksek kaliteli görüntüsünü daha da öne çıkarır.

Daha sezgisel şekilde önde

Merkezî kontrol ünitesi: İsteğe bağlı alınabilen, MMI touch’ı ( Dokunmatik MMI – çevirmeli /basmalı düğmeye entegre edilmiş dokunmaya duyarlı kumanda paneli sezgilere dayalı çalışma sağlar) içeren MMI® Navigasyon plus. Sistem size, navigasyon ve telefon işlevlerini, parmaklarınızla kontrol paneline harfleri veya rakamları “yazarak” kontrol etmenin yeni ve akıllı bir yolunu sunar. Ayrıca isteğe bağlı olarak alınabilen Audi connect ile desteklenen işlevleri de MMI touch üzerinden çalıştırabilirsiniz. Elektrikli olarak yerinden çıkıp açılan, ince, 7 inç renkli ekran bütün bilgileri yeni bir görünüm ve etkileyici bir netlikle sunar.

Daha cömert bir şekilde önde

Konforlu koltuklar ve geniş alan, otomobilin arka kısmını niteler. Arka koltuk sırası 40:60 oranında ayrılıp katlanabilir. Arka koltuk sırasının tamamen katlanmasıyla 1220 litrelik bir alana sahip olursunuz. Altında ek bir saklama alanı yaratabileceğiniz, yüksekliği ayarlanabilen yükleme zemini, bagaj için daha da fazla işlevsellik sağlar. Hemen hemen aynı hizadaki yükleme eşiği de yüklemeyi çok kolaylaştırır.